ליצור אתרי אינטרנט ודפי נחיתה בעברית

מזל שאת הכתב הזה החליפו

כל מי שמתעסק בשיווק לישראלים ובעברית מכיר בוודאי את הקשיים ששפת הקודש גורמת לנו בבואנו לכתוב דפי נחיתה, אתרי אינטרנט, דפי מכירה וכו.

לדעתי, ישנן שתי סיבות עיקריות לקושי, האחת היא מיעוט של פרילננסרים בעולם שיכולים לייצר תוכן ואתרים בעברית מה שמחייב אותנו לשלם הרבה עבור האאוטסורסינג של הפעילות שלנו או לייצר את הכל לבד.

דוגמא פשוטה היא בניית אתר, חברות ישראליות ידרשו כ 1500-2000  בשביל הקמת אתר פשוט בעוד אם אתם רוצים אתר באנגלית תוכלו למצוא בקלות מי שיבנה לכם אותו ב 100-200 דולר, עבור מאמר בעברית תשלמו כ60 ש"ח בעוד שעבור מאמר באותו האורך –באנגלית תשלמו כ 4-5 דולרים.

הבעיה השניה היא מיעוט של תבניות לאתרי אינטרנט ולדפי נחיתה- שמוכנות ומותאמות לעברית, מה שמקשה על מי שרוצה להשתמש בתבניות חינמיות.

הקושי העיקרי הוא הכתיבה מימין לשמאל ,שמקשה מאוד על כתיבה בעברית בתבנויות שהוכנו למטרת כתיבה באנגלית.

להלן כמה מהדרכים שאפשר להשתמש בהן על מנת לייצר תוכן בעברית בזול או בחינם:

התאימו את וורדפרס לעברית.

אין ספק שוורפדרס (מערכת ניהול תוכן חינמית) היא המערכת הנוחה ביותר ליצירת אתרים, בלוגים ודפי נחיתה, למעשה כיום  ניתן להשתמש במערכת לכמעט כל סוג של פעילות שאתם רוצים לייצר (אתר, בלוג, דף נחיתה, דף מכירה, דף איסוף אימייל וכו').

למי שהתקין את וורדפרס כדאי מאוד ואף הכרחי להתאימה לעברית וזאת בעיקר שיוכל לכתוב מימין לשמאל בנוחות וללא תקלות ו"קפיצות" של מילים שנוצרות בגרסה האנגלית.

עדכון העברית בוורדפרס יאפשר לכם לכתוב בעברית גם בהרבה מאוד תבניות שנוצרו משמאל לימין ובכך בעצם אנו מצליחים "לכפות" את העברית על התבניות הנוכריות..

להלן קישור לדרך הקלה ביותר על מנת לעדכן את וורפדרס לעברית.

תבניות חינמיות בעברית.

ישנם בישראל אנשים אשר תרמו מזמנם על מנת לגייר תבניות ולהתאים אותם לעברית, ההתאמה לרוב כוללת כתיבה מעברית לאנגלית, תרגום המילים שמובנות בתבנית לעברית (צור קשר, אודות, תגובה וכו').

גם התבנית של האתר הזה הוא למעשה תרגום של תבנית מחו"ל שאותה תרגם יוסי ג'אנה אחד החברה הטובים בתחום, מהניסיון שלי איתו אני יכול להמליץ שהוא גם ישר והוגן, ליוסי יש אתר שבו הוא מציע תבניות מעולות שאותן הוא תרגם במקצועיות רב ,ושתוכלו להוריד בחינם ולהתקין על מערכת הוורדפרס בקלות:

האתר של יוסי.

להלן עוד אתרים שתוכלו למצוא בהן תבניות מתורגמות בחינם:

master gate-המומלץ עלי

we cms

520 site

תבניות

מומלץ! אח"י דקר- תבניות ומידע רב על וורדפרס

פרילנסרים ישראלים.

מי שרוצה עיצובים בהתאמה אישית או כל עבודה אחרת בעברית (מאמרים, דפי נחיתה, לוגואים) יכול לחפש אנשים שמומחים בתחומים האלו שיבצעו בשבילו את העבודות תמורת תשלום.

האתר הגדול ביותר למציאת פרילנסרים בעברית הינו: xplace.

מי שרוצה להקטין עלויות יכול להוריד בחינם תבניות וורפדרס באנגלית מכאן, ולהעביר אותם לפרילנסר שיתרגם אותה לעברית בשבילו, יוסי ג'אנה שהוזכר למעלה מציע שרות כזה בזול- ממליץ מאוד לבקר באתר שלו.

אני ממליץ גם על השרות הבא שמציע למי שלא רוצה להתעסק עם ההתקנה וההתאמה לעברית של האתר ושל התבניות—אתר בחינם!  כן, האנשים הנ"ל יתקינו לכם את וורדפרס, יתאימו אותה לעברית (או לאנגלית-לפי בקשתכם) ויתאימו לכם תבנית לפי בקשתכם ללא שום עלות, את הרווח שלהם הם עושים מכך שתאחסנו את האתר שלכם בשרתים שהם עובדים איתם. (עלות שבכל מקרה אתם צריכים לשלם, כמה דולרים בודדים בחודש)

האתר livecity מציע מערכת פשוטה לבניית אתרים בעברית ללא ידע טכני, כאשר תוכלו להתנסות לחודש בחינם ולאחר מכן תצטרכו לשלם עליו.

מי שמכיר עוד מקורות או שנותן שירותים מתאימים מוזמן להגיב ולפרסם אותם כאן.

עלינו האח העשיר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..