7 תוספים (פלאגינים) חשובים לוורדפרס

אחד הייתרונות הגדולים של עבודה על מערכת וורדפרס הוא האפשרות להוסיף תוספים למערכת, שיכולים להקל ולייעל את העבודה של בעל האתר.

להלן התוספים החינמים שלדעתי הכרחים לכל מי שמשתמש בוורדפרס, ובמיוחד למי שמשתמש בו לשם שיווק באינטרנט.

כל מה שעליכם לעשות הוא ללכת ללשונית "תוספים" או ""plugin  בלוח הבקרה של וורדפרס—שם לבחור ב "להוסיף תוסף חדש"  ובחיפוש לרשום את השם של הפלאגין.

אפשרות נוספת להתקנה היא ללחות על הקישורים כאן ולפעול לפי ההוראות..

All in seo— ללא ספק הפלאגין הזה הוא חובה לכל מי שמשתמש בוורדפרס, בזערתו תוכלו לקדם את האתר שלכם במנוע החיפוש ע"י כך שעבור כל פוסט ודף שתפרסמו באתר תכניסו תיאור של הדף, מילות מפתח וקיצור של התוכן—שייכנסו אוטומטית לתגיות בדפי הקוד של האתר (בין היתר משפיע על התקציר של הדף שלכם כמו שרואים אותו כשהוא מוצג בגוגל.

בלוגר תותח בשם מאור ברזני תרגם את התוסף לעברית מה שמקל מאוד על מי שכותב בלוג בעברית (או סתאם מסתבך עם האנגלית)–  קישור לתוסף בעברית.

Contact form 7–  הפלאגין הזה יאפשר לכם ליצור בקלות טופס השארת פרטים/ צור קשר שיישלח ישירות למייל שלכם או לתוכנת הדיוור שאתם משתמשים בה.

Akismet—ישנם הרבה תוכנות ששולחות קישורים אוטומטית לבלוגים על מנת לקדם אתרים ספציפים= תגובות ספאם, הפלאגין הנ"ל יזהה את התגובות האלו וימחק אותן מהבלוג שלכם.

Google analytics—יאפשר לכם לראות כמה גולשים היו לכם באתר בתקופה מסויימת, כמה זמן נשארו בכל דף, מהיכן הגיעו, אילו קטגוריות בבלוג שלכם נצפות ואהובות יותר על הגולשים, ועוד הרבה הרבה מידע שיכול לעזור לכם לנתח את הפעילות של הבלוג שלכם.

Exclude Pages from Navigation– מאפשר לכם ליצור בבלוג דפים שלא יוצגו בתפריט הראשי שלכם,שימושי למי שרוצה ליצור דף שאליו יגיעו רק גולשים ממקור תנועה ספציפי (שלא יוצג לכולם) , או אם אתם רוצים ליצור דף שלא קשור לבלוג שלכם לכל מטרה שהיא(זה חוסך בפתיחה נוספת של וורדפרס על תת דומיין) .

Google XML Sitemaps– יוצר מפה של האתר/בלוג שלכם (בתוך הקוד)—חשוב מאוד כדי להיות מאונדקס היטב בגוגל ובכדי לקבל ציון דרוג גבוה.

ourSTATS Widget– עוד תוסף נחמד שמאפשר לכם לדעת פרים על המבקרים באתר שלכם, כגון: שפה, איזור, אילו מילות חיפוש הובילו אותם לאתר שלכם,באיזה דפדפן הם משתמשים ועוד.

עלינו האח העשיר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..