השנה גם אתם תרוויחו כסף באינטרנט!

כן כן,בשנה האזרחית הזאת גם למי שעדיין לא הרוויח כסף באינטרנט יהיה הרבה יותר קל להתחיל להרויח, אני יודע זאת מאחר שהשנה שמתי לי למטרה מרכזית- לעזור לכמה שיותר אנשים להרוויח כסף באינטרנט עם דגש על הכנסה פסיבית קבועה. (אני הולך לעשות זאת ללא כל תמורה, ומאחר שכולנו "ישראלים" אציין בסוף הפוסט את הסיבות לכך ואת מה שיוצא לי מזה..)

אני מתכוון לתת לכם את כל המידע והכלים שתצטרכו בשביל לשווק באינטרנט, כגון מדריכים בסיסים וממוקדים בנושאים השונים, כלים ועזרים שונים, סרטוני הסבר והדרכות לכל הצד הטכני (בניית דפי נחיתה,וורפדרס, דיוור ועוד), מודלים שלמים ומפורטים צעד אחר צעד להכנסות באינטרנט ועוד הרבה מאוד מידע ועזרה.

בפוסט הזה אציג את הכלים והמשאבים שאיתם אני הולך לכם לעזור להרוויח, מה שדרוש מכם זה שלושה דברים:

1. לרצות באמת להרוויח וללמוד- מי שחדש בתחום צריך להשקיע חודשים שלושה רק של לימוד, למי שוותיק אז יש רק להשלים פערים.

2.לפעול- כמובן שאי אפשר לעשות כלום ללא פעולה.

3. להגיב ולשתף-בעזרת ערוצים שונים תוכלו לתת לי פדבקים על המידע, אני מזמין את כולכם לשתף אותי בכל בעיה וקושי שעולים אצלכם ואעשה הכל על מנת לעזור לכם בהם.

אז הנה הדרכים שבעזרתן אני הולך לעזור לכם (ולי)להרוויח כסף באינטרנט:

הבלוג: הבלוג הזה קיים מ2009 והוא ליווה אותי בתהליך הלמידה וההתנסות בתחום השיווק באינטרנט, רוב המידע שכתבתי בו מתאים יחסית למתחילים והשתדלתי לתת לקוראים כמה שיותר טיפים שיקלו על המשווקים באינטרנט.

השנה אני מתכוון לעדכן את הבלוג בתדירות גבוהה יותר, ובהתאם לשינוי בצורת הפעילות האישית שלי בתחום- גם הבלוג ישנה מעט את כיוונו- בגדול המטרה שלי היא לעבור ממצב של עבודה בשיווק באינטרנט הכוללת עבודת seo,ppc , כתיבת מאמרים, כתיבה בפורומים וכו' למצב של יזמות באינטרנט-יצירת עסקים קטנים שמניבים הכנסה פסיבית כל חודש.

שימו לב שגם מי שרוצה להיות יזם חייב להכיר את כל התחומים בשיווק באינטרנט גם אם בסופו של דבר לא הוא בפועל יתעסק בהם (על מי שכן יתעסק בהם-בשבועות הקרובים..)

כמו כן במהלך השנה האחרונה קיבלתי בקשות רבות מגולשים שביקשו יותר טכניקות- מודלים ליצירת הכנסות באינטרנט, הרבה משווקים שלמדו את התחום אך לא יודעים איך בדיוק להוציא לפועל את מה שהם למדו.

לכן, אשתדל כל חודש להציג מודל שלם להכנסה באינטרנט עם פירוט מפורט-צעד אחר צעד של מה בדיוק צריך לעשות כדי ליישם את המודל ולהרוויח.

ערוץ הYouTube פתחתי ערוץ יוטיוב חדש (לאט לאט יתווספו בו סרטונים), לערוץ ישנן שתי מטרות, האחת היא לטפל בכל הצד הטכני שאנו כמשווקים נתקעים בו- בערוץ אעלה סרטונים שילמדו וידגימו נושאים טכנים שדרושים לשיווק באינטרנט כגון הקמת אתרי אינטרנט, יצירת סירטונים, בניית דפי נחיתה ודפי מכירה, מכירה בקליקבנק, דיוור ועוד, אשתדל להקיף את כל התחומים הרלוונטים ובכך לחסוך לכם את כל ההתעסקות עם הלמידה של הצד הטכני שגוזלת לדעתי את רוב הזמן במיוחד למשווקים חדשים. אם נתקלתם באיזושהיא בעיה אתם מוזמנים לשלוח אליי פניה ואשתדל לעזור.

המטרה השניה של הערוץ היא להדגים מודלים שונים של שיווק באינטרנט ושל שיטות ליצירת רווחים, תוך כדי הדגמה חייה שלהם (ושל התוצאות) והנחיה של דרך העבודה-בוידאו, במקרים שלדעתי סרטון יהיה יותר אפקטיבי מפוסט רגיל בבלוג.

קהילת האינטרנטפרוייקט חדש שלי לשנה זו הוא הקמתה של קהילה של כל מי שמתעסק בשיווק באינטרנט.

המטרה העיקרית של הקהילה היא ליצור שיתופי פעולה בין משווקים,אני בטוח ששיתוף פעולה בין הרבה משווקים ישראלים יכול להביא לתוצאות משמעותיות בעולם האינטרנט בכלל ולאפשר לנו להיות שחקן מרכזי בתחום.

בשלב ראשון-ישור הקו, אני מתכוון להעביר את כל הידע שלי ואת כל הכלים והמשאבים שאיתם אני משתמש לשם השיווק באינטרנט- לכל מי שמצטרף לקהילה, לכן מי שיצטרף יקבל בחינם למעלה מ50 מתנות שיעזרו לו מאוד לשדרג את הפעילות האינטרנטית שלו.

אני אחלק בחינם איבוקים שלמים בנושאים של שיווק באינטרנט שמתאימים גם למתחילים וגם למתקדמים, הדרכות והכוונים שלי,קורסי וידאו מלאים, תוכנות ועזרים לשיווק באינטרנט, עזרים טכנים כגון דפי נחיתה מוכנים שתוכלו לערוך בקלות ולהתאים לצרכים שלכם ועוד הרבה מאוד עזרים ששווים הרבה מאוד כסף, ושעל חלקם הוצאתי לא מעט כסף—ואת הכל תקבלו בחינם, לעוד פרטים על מה שתקבלו ולהרשמה לקהילה-לחצו כאן. (תרגישו חופשי להסתלבט לי על הקול בסרטון! אני מזהיר אתכם—אני ממש לא רדיופוני… )

אני בטוח שכל המשאבים שאשלח לכם במהלך כל שבוע יעזרו לכם להרוויח כבר בחודשים הקרובים ואני באמת מתכוון לשתף אתכם בכל המידע והידע שיש לי ובכל הכלים שאיתם אני משתמש.

בנוסף, אעדכן את חברי הקהילה על טרנדים חדשים בעולם השיווק באינטרנט על מנת שנוכל להכנס בזמן לנישות חמות ולשווק בדרכים חדשות—שכן בעולם האינטרנט מי שנכנס ראשון לתחום מסויים יכול להרוויח הרבה מאוד כסף חוץ מההכנסות השוטפות, אני מקווה שגם החברים בקהלה ישתפו את כולם ואני בטוח שנוכל לשתף פעולה בהרבה פרויקטים על מנת להגיע להכנסות גבוהות.

לסיכום, המטרה המרכזית שלי בקהילה היא ליצור כח גדול ומשפיע בתחום האינטרנט בכלל- מה שיכול להוות לנו יתרון משמעותית על פני המשווקים בעולם.

כמו כן ככל שהקבוצה תגדל נוכל לקבל הנחות והטבות בשירותים שאנו צריכים ע"מ לשווק באינטרנט (דומיינים, אחסון, אישור כניסה לרשתות cpa ועוד).

בנוסף אשתדל להיות זמין במייל לכל חברי הקהילה ולענות על שאלות ובעיות עד שתצליחו להרוויח כסף (זוכרים את המטרה הראשית שלי השנה?)

דף הפייסבוקפתחתי דף מעריצים של האח העשיר-אני מזמין אתכם להצטרף!! בדף הנ"ל אשלח לינקים לכתבות ועדכונים בתחום השיווק באינטרנט שכאמור מאוד דינאמי וכלן חשוב להיות מעודכנים תמיד.

כמו כן תוכלו לשאול שאלות בדף על כל נושא שרלוונטי ואשמח לעזור במידה שאוכל, בנוסף בשבועות הקרובים אודיע על יום שאהיה מחובר און ליין לדף כך שתוכלו לתקשר איתי און ליין בכל נושא ובעיה שיש לכם (אם כל המשאבים האחרים לא עזרו לכם..)

בוודאי אתם שואלים למה אני עושה את כל זה, מה יוצא לי מזה-אז בגדול ישנן כמה סיבות: ראשית כפי שתמיד האמנתי כאשר אני עוזר לאחרים אני לומד הרבה יותר, גם בשנה האחרונה למדתי הרבה בזכות הבלוג של עצמי, בזכות התגובות והשאלות שקיבלתי ובזכות המחקרים שעשיתי לכתיבת הפוסטים, אני בטוח שבעקבות היעדים שהצבתי לעצמי השנה הפעילות בבלוג ובעיקר בקהילת האינטרנט תסייע גם לי להתפתח ולייעל את הפעילות שלי.

כמו כן בשנה האחרונה (ובנוכחית) אני מתמקד בפעילות בחו"ל בתחום ההדרכה בנישה של שיווק באינטרנט, יתכן מאוד כי בשנה הבאה אכנס לנישה הזאת גם בארץ, במידה שכן אני מעונין לעשות זאת רק אחרי שאוכיח לכם (ולי) שהצלחתי לעזור לכם להרוויח באינטרנט ורק אחרי שהקוראים שלי כבר יגיעו להכנסות ורווחים נאים בתחום.

אז שיהיה לכולנו בהצלחה, לא לשכוח להרשם ולקבל את 50 המתנות כאן!

עלינו האח העשיר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..