איך ההודים והפיליפינים יעזרו לכם לעשות כסף באינטרנט?

כסף באינטרנט

ראש צוות seo..

בפוסט הקודם הצגתי את השימוש החשוב והיעיל באאוטסורסינג -לכל מי משתעסק בשיווק באינטרנט, הצגתי לכם את האתרים המובילים בתחום שבהם תוכלו למצוא עובדים לפי פרוויקטים וכן עובדים במשרה מלאה.

בפוסט הזה אציג לכם כמה מהשימושים העיקריים באאוטסורסינג וכמה רעיונות לניצול הכלי העצום הזה על מנת לעשות כסף באינטרנט:

תוכן.

אנחנו כבר יודעים כי התוכן הוא אחד החלקים החשובים בשיווק באינטרנט, אם אתם עובדים באנגלית תוכלו להעביר לאאוטסורסינג את כל עבודות הכתיבה והכנת התוכן שלכם שיעזרו לכם לקדם את האתר/עסק שלכם.

תוכלו למצוא בקלות ובזול עובדים שיכתבו לכם מאמרים, פוטטים לבלוג, הודועת בפורומים, טיפים לרשימת דיוור שלכם, ביקורות על מוצרים ובעצם כל דבר שתרצו.

ב-fiverr תוכלו לקנות ב-5 דולר-  שלושה מאמרים בכמעט כל נישה שקיימת, כלומר ב-50 דולר אתם יכולים לרכוש כ-30 מאמרים שאותם אתם יכולים לפרסם בבלוג/אתר שלכם- מאמר אחד חדש בכל יום בחודש, חישבו איך זה יעזור לקידום של האתר שלכם..

לקנות בזול –למכור ביוקר.

טווך המחירים שתקבלו על הצעה לעבודה יהיה לרוב דיי גדול, הפערים בין ההצעות שתקבלו (בין הצעות בתוך אתר אאוטסורסינג מסויים וגם בין האתרים השונים) יכולים להגיע לעשרות ולפעמים מאות דולרים.

נכון שלעיתים הפער מעיד על איכות שונה של עבודה, אך לרוב הוא נוצר בגלל סיבות שונות כגון ותק של העובד באתר, הארץ שבה העובד גר וסתם הבדלים בחמדנות והאי חמדנות של העובדים השונים.

את הפער הזה תוכלו לנצל לטובתכם, לדוגמא להציע עבודות (כתיבה/בניית אתרים/תכנות וכו') לארה"ב במחיר יחסית יקר ולמצוא מישהו מהפיליפינים שיעשה את העבודה בזול.

כמו כן תוכלו למכור אתרים מוכנים שעשו למענכם בדולרים בודדים (או שבניתם בעזרת תוכנות אוטומטיות רבות שיש היום-גם סוג של אאוטסורסינג) –במחירים הרבה יותר גבוהים, אחד המקומות למכור את האתרים שלכם הוא האתר flippa.com  מעין שוק וירטואלי של אתרי אינטרנט לקניה ומכירה.

חפשו היטב ב fiverr- , תמצאו שם עבודות ושרותים במחירים של 5 דולר שאותם בקלות תוכלו למכור ביותר יקר באתרי האאוטסורסינג המסורתיים (שהצגתי בפוסט הקודם).

הרבה מכם וודאי ישאלו  "למה שהקונים לא יקנו את העבודות גם בזול כמו שאנו קנינו?"  , אין לי תשובה חכמה לכך, אך אפשר להגיד בוודאות שעודף המידע הקיים ברשת והאי- נגישות של כל המידע לכולם, גורם לכך שתמיד באינטרנט יש פערים גבוהים בין מחירים של מוצרים זהים, אפשר ללמוד זאת מאי ביי-רוב המוצרים שנמכרים שם נקנים מאתרים אחרים ביותר זול , ועדיין אי ביי היא זירת המסחר הגדולה בעולם.

מתגו את עצמכם הציעו שירות משלכם.

מיקור החוץ מאפשר לכם להקים עסק משלכם שמבוסס על שירות או שירותים ספציפים, בפועל התפקיד שלכם יהיה רק לדאוג לשיוק העסק- מי שיתן את השירות בפועל ויעשה את העבודה הקשה- יהיה ההודי הנחמד..

לדוגמא, לפני כשנה וחצי ,כשתחום המאמרים היה "חם" , פירסמתי את עצמי באחד הפורומים הגדולים בארה"ב-ככותב מאמרים מותאמים לseo- בכל נישה אפשרית, הצעתי חבילה של 20 מאמרים ב 80-100 דולר, עכשיו, יש לי בקושי סבלנות לכתוב בעברית (כתיבה זוהי אחת הפעולות השנואות עליי, לכן לאט לאט אני עובר לוידאו…) אז אתם יכולים לנחש כבר שלא אני כתבתי את המאמרים.

העלות לחבילה הזאת (20 מאמרים) עלתה לי בערך חצי ממה שמכרתי אותה.

כמובן שחשוב לעבוד עם מישהו קבוע שסומכים עליו ומכירים את האיכות של העבודה שלו על מנת למנוע "קפיצות" באיכות השירות שאנו מציעים.

את מה שעשיתי עם המאמרים (היום יש דיי אינפלציה בתחום המאמרים, כולם מכירים את המחירים הזולים ולכן קשה להרוויח הרבה איתם.. ) תוכלו לעשות עם בניית אתרים, לוגואים,כתיבת איבוקים, יצירת תוכנות וסקריפטים או כל דבר אחר שעולה על דעתכם- בתנאי שיש לו ביקוש גבוה יחסית מצד אחד, ועובדים זמינים וזולים מהצד שני..

יצירת מוצרים. (למכירה או לבניית הרשימה שלכם)

אחד השימושים המרכזיים שאני עושה במיקור חוץ-הוא יצירת מוצרים- דיגיטאלים, במחירים של בין 100-500 דולר תוכלו לבקש שיכתבו לכם איבוק, קורס וידאו או כל סוג אחר של מוצר דיגיטאלי.

תוכלו למצוא בקלות גם מי שיעשה לכם דף מכירה מושקע -פשוט חפשו מוצר מוביל בנישה של המוצר שלכם ובקשו שיבנו לכם דף מכירה דומה לדף שלו..

ברוב האתרים תמצאו גם עובדים שיכתבו עבורכם סקריפטים ותוכנות לפי בקשתכם- תתפלאו אילו מוצרים אתם יכולים לייצר בצורה הזאת בעלויות יחסית נמוכות.

את המוצר שלכם תוכלו לפרסם באחת מרשתות השותפים כגון קליקנבק , הרשת כבר תמצא עבורכם שותפים שישווקו את המוצר שלכם כך שתוכלו להרוויח בלי לעשות כמעט כלום.

לדעתי,יצירת מוצרים ומכירתם – זוהי אחת הדרכים הקלות והריווחיות לעשות כסף טוב באינטרנט, השימוש באאוטסורסינג מקל מאוד את העבודה והופך את רובה לאוטומטית ולכזאת שלא דורשת הרבה מאמצים מצידכם.

כמו כן תוכלו לבקש שיכתבו עבורכם ספרון קצר, או רשימה של טיפים-שאותם תוכלו לתת במתנה למי שמצטרף לרשימת דיוור שלכם- ואנחנו כבר יודעים כמה הרשימה חשובה..

הבאת תנועה

ישנם הרבה עובדים ממדינות עולם שלישי שמבינים דיי טוב בקידום אתרים ובהבאת תנועה-תוכלו להטיל עליהם את העבודה הזאת, הדרך הכי טובה לעשות זאת היא לשלם למישהו במשרה מלאה- 200-300 דולר והוא יעשה את כל עבודות הקידום (מאמרים, פורומים, seo,בלוגים וכו) עבורכם.

מי שלא רוצה להשקיע בעובד במשרה מלאה יכול שוב ב –fiverr למצוא הצעות דיי מעניינות בזול- כגון פרסום האתר שלכם בדפי פייסבוק עם אלפי מעריצים, שליחת קישורים אליו ועוד.

אם יש לכם מוצר שלכם, תוכלו למצוא מנהל אפייליאטים- עובד שיגייס עבורכם שותפים חזקים (כאלו שיש להם רשימות דיוור חזקות בנישה שלכם)-שימכרו את המוצר שלכם.

ניהול מדיה חברתית.

אם יש לכם חשבון בפייסבוק/טוויטר במטרה למתג את עצמכם בנישה כלשהי ואין לכם כח וזמן למצוא חומרים ותוכן- גם את זה תוכלו להעביר בקלות לאאוטסורסינג.

תמורת מחיר הוגן תמצאו עובד שיעדכן פעם ביום את החשבון שלכם, יוסיף לו תוכן (מקורי או קישור לכתבות רלוונטיות מהרשת) ויגיב לפרסומים על הקיר שלכם.

חודש חודשיים של הוספת תכנים ופעילות אינטנסיבית בחשבון שלכם –יגדילו בוודאי את רשימת החברים/מנויים/עוקבים שלכם וישפרו את המיתוג שלכם בתחום.

עלינו האח העשיר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..