לעשות כסף בעזרת הפרסום הממומן בפייסבוק

שלום חברים, ראשית אני מתנצל שבשבועיים האחרונים לא כתבתי כאן ולא הוספתי חומר לבלוג ולדף הפייסבוק, מי שמכיר אותי יודע שלמרות שאני בטוח שאין כמעט הגבלה לרווחים שאפשר לעשות באינטרנט, בתקופה זאת בחיי החלטתי לא לעסוק בשיווק באינטרנט במשרה מלאה.

הסיבה לכך היא שאני מאמין שבגילי אני צריך להיות חשוף ופתוח לעוד צדדים וכיוונים ובכך לקבל עוד כלים שיעזרו לי להצליח בחיים, חוץ מזה שאותי אישית דיי מדכא לשבת כל היום לבד מול מחשב.. (לכן לאט לאט אני מעביר את רוב הפעילות שלי לאאוטסורסינג, כפי שהראתי בפוסטים הקודמים)

אומנם בחודשים האחרונים התעסקתי רק בשיווק באינטרנט ועבדתי על כמה פרויקטים ברשת , אך לפני כשבועיים התחלתי תפקיד חדש, אינטנסיבי  ומאוד מעניין (לאחר כ-5 שנים שעבדתי בתחום אחר) שמעבר לעיניין הרב שיש בו הוא משלב הרבה פעילות אינטרנטית..

לענייננו..

בחודש האחרון עקב הגדלת רשימת התפוצה שלי באופן משמעותי , אני מקבל הרבה מאוד פידבקים מגולשים וקוראים, ובעיקר מאנשים שחדשים בתחום השיווק באינטרנט שבעיקר להם מוקדש הפוסט הנ"ל אך לא רק..

אחת הבעיות שיש למי שחדש בתחום היא העבודה הדרושה עד ליצירת הרווחים הראשונים, כמו בכל עסק, הרבה אנשים מתוסכלים מזה שהם משקיעים הרבה עבודה ובמקרה הטוב לא רואים הכנסות – במקרה הרע מדובר גם בהפסדים.

ואכן, זה הסיפור בשיווק באינטרנט-לרוב צריך להשקיע הרבה מאוד זמן ולהתנסות הרבה עד שמתחילים להרוויח, עם זאת אני מודע לכך שהרווח הראשון הוא פתח למוטיבציה ויכול להוסיף הרבה רוח במפרסים של מי שמתחיל.

לכן, החלטתי להציג בפניכם שיטה שלרוב אפשר להתחיל לראות בה רווחים כבר תוך כמה ימים או שבועות-ברוב המקרים לא תראו ממנה עשרות אלפי דולרים בחודש (למרות שיש מקצוענים שמתמקדים רק בצורת השיווק הנ"ל ומתפרנסים מזה באופן קבוע) אך היא בהחלט יכולה לתת לכם הנכסות נחמדות להתחלה ובעיקר מוטיבציה להמשך.

השיטה נקראת cpa  או cpl  שהכוונה שאנו מרווחים כסף על פעולות שגולשים עושים-בעיקר מילוי פרטים (אימייל וטלפון לרוב) ולאו דווקא על מכירות שאנו מוכרים, היתרון של השיטה ביחס לשיווק שותפים קלאסי הוא -שהרבה יותר קל להצליח לקבל את העמלה שכן אין צורך שהגולש יקנה דבר אלא רק שיבצע פעולה פשוטה שלא עולה לו כסף.

לדוגמא, מכללה אקדמאית כלשהי שתשלם לכם עבור כל גולש שימלא טופס התעניינות בלימודים במכללה, אתם רק צריכים לפנות לקהל היעד המתאים (צעירים שמתענינים בלימודים אקדמאים) , לדאוג שיחשפו לטופס,ועל כל אחד שימלא אותו (ללא קשר האם הגולש נרשם ללימודים או לא) תרוויחו עמלה.

על מנת להמחיש את השיטה שלחתי לכם סרטון במסגרת סדרת המודלים (צעד אחר צעד) לשיווק באינטרנט, שבו אני מראה לכם שיטה דיי פשוטה לשווק בצורה הזאת, לפני שתתחילו חשוב לשים לב לכמה דברים:

1. הסוד להצלחה בשיווק cpa  הוא הרבה ניסוי וטעייה, יש צורך לנסות לשווק כמה וכמה שיותר הצעות שונות מחברות שונות וכמה שיותר צורות להצגת ההצעה (פרטים בסרטון) עד שמוצאים הצעה –שתיים שממנה אתם מצליחים להרוויח יפה ובה תתמקדו.

לאט לאט תוסיפו עוד קמפיינים ותגידו את הרווח החודשי שלכם.

2. כמו בשיווק שותפים -הצעות cpa ניתן לשווק גם ללא שום השקעה כספית-אלא במקורות החינמים, אך מאחר שבאופן טיבעי העמלות הן יותר נמוכות (ביחס לשיווק שותפים) לרוב, הזמן המושקע בשיווק חינמי –לא שווה את הרווחים, לכן אני אציג לכם שיטה של פרסום ממומן בפייסבוק- שתאפשר לכם להתחיל לעבוד יחסית מהר (ולקבל תנועה למודעות) בהשקעה באמת מזערית (כמה דולרים בודדים לכל קמפיין).

3.בקמפיינים כאלו חייבים להיות מעודכנים ולעקוב אחר ההוצאות והרווחים לפחות פעם ביום-יומיים, רק כך תוכלו לשפר את הביצועים ולהגיע למצב של רווחים קבועים , חשוב גם להגדיר את הגדרות ה"תקציב" כפי שתראו בסרטון-כך שיובטח לכם שלא תוציאו יותר ממה שתכננתם ולא תבזבזו כסף סתם.

אז מה תלמדו בסרטון?

איך  מרוויחים כסף ללא צורך למכור מוצרים (לא שלנו ולא שותפים.)

אין צורך באתר אינטרנט/דף נחיתה/רשימת דיוור או מוצר

איך להקים קמפיין פרסום בפחות מחצי שעה גם ללא ידע טכני (וללא צורך במחקר מילים).

איך להרוויח כסף ללא למכור שום מוצר.

איך לגרום לכך שכמעט כל לחיצה על המודעה שלכם-תניב לכם רווח.

והכל צעד אחר צעד בסרטון וידאו..

אם אתם עדיין לא רשומים לאחת הרשימות שלי אתם מוזמנים לעשות זאת מכאן ולקבל מידית את הסרטונים. (וגם את מודל מספר 1..)

עלינו האח העשיר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..