איך לעשות כסף עם יוטיוב? מודל חדש צעד אחר צעד

לעשות כסף עם יוטיובהשבוע שלחתי את המודל השלישי בסדרת המודלים לשיווק באינטרנט.

המודל מראה איך ניתן להרוויח באינטרנט בעזרת יוטיוב, בסרטון תראו כמה דרכים שבהם משווקים משתמשים ביוטיוב על מנת להרוויח, או להגדיל את רשימת התפוצה שלהם.

בסרטון אני גם מראה לכם איזה סוגים של סרטונים ניתן להכין ואיך אני מכין את הסרטונים בהשקעה אפסית של זמן, ידע וכסף..

חוץ ממה שתראו במודל, להלן עוד כמה נקודות שכדאי לדעת על YouTube  והשימוש בו ככלי שיווקי:

1. השימוש בוידאו ככלי שיווק נהייה פופלארי מאוד ואף הכרחי, אתם מוזמנים להכנס לקליקבנק –לדפי המכירה המובילים ולראות שאין כמעט דף מכירה או דף נחיתה ללא וידאו.

אחוזי ההמרה של וידאו הרבה יותר גבוהים משל טקסט, ולכן היום, כשכל כך פשוט להכין סרטונים (או הכי טוב לשלוח למיקור חוץ בדולרים בודדים)-מומלץ לכל מי שבונה דף מכירה/נחיתה לשלב בו וידאו . (היום יש יותר ויותר משווקים שכבר מוותרים לחלוטין על הטקסט ודף הנחיתה שלהם מורכז רק מכותרת ווידאו)

2. על מנת לפתוח ערוץ יוטיוב ולהעלות סרטונים, הכי פשוט זה לפתוח חשבון בגימייל (כדאי מאוד מאוד ששם החשבון יהיה שם המוצר/החברה/המותג שלכם), לאחר מכן פיתחו  חשבון יוטיוב באותו השם תוך כדי שימוש בחשבון הגימייל שלכם.

3. כדאי להבחין בין הקהל האמריקאי והישראלי,  אם תסתכלו בדפי נחיתה משולבי וידאו מחו"ל תראו שם סרטונים יחסית ארוכים, סיפורי מסגרת מפורטים, פרטים רחבים וכללים על בעל האתר/ המוצר ובכלל סרטוניי מכירה שמעל ל  10-15  דקות, חשוב לדעת שלקהל הישראלי יש קצת פחות סבלנות ולכן כדאי למקד את הסרטונים בארץ, להדגיש 2-3 נקודות מרכזיות וחשובות (זה נכון לכל דף נחיתה- יותר מדי אינפורמציה לרוב רק פוגעת ומקטינה את אחוזי ההמרה) ולהגיע ישר לעניין.

כמו כן להבדיל מחו"ל מומלץ לוודא שהצופה הישראלי יוכל להריץ את הסרטון קדימה ואחורה, ושלא יהיה חייב לצפות בכל הסרטון על מנת להגיע לסוף.

4.חשוב מאוד לבחור כותרת שמתאימה לביטויים שסביר להניח אנשים יחפשו ביוטיוב, כותרות שמנוסחות כשאלה לרוב עושות את העבודה היטב (עוד פרטים בסרטון).

חשוב גם להוסיף תגיות רלוונטיות לתחום שלכם, התגיות יכולות לשלוח לכם הרבה צופים—הכי פשוט זה לבחור 2-3 סרטונים שמובילים בנישה שלכם ולהעתיק משם את רשימת התגיות.

5. התייחסו לקידום סרטים ביוטיוב כמו אל קידום סרטים בגוגל, יוטיוב היום הוא המנוע חיפוש השני אחרי גוגל, מאחר שגוגל רכשו את יוטיוב אזי גם בתוצאות החיפוש של גוגל נותנים עדיפות לסרטונים ביוטיוב.

למשוקים חדשים הרבה יותר קל לקדם את עצמם ב "מנוע החיפוש" יוטיוב ולהגיע למקומות ראשונים בתוצאות החיפוש מאשר קידום של גוגל,מה עוד ששילוב תוצאות הוידאו בחיפושים בגוגל יכול לקצר לכם את הדרך והעבודה באופן משמעותי- על מנת להגיע למיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש האורגניות בגוגל.

6.יוטוב מאפשר לכם להעלות סרטונים עד 15 דקות, במידה ויש לכם סרטונים יותר ארוכים ניתן להעלות אותם ל viddler.com   שם ההגבלה היא רק על גודל הקובץ (1.5 גיגה) – וגם כאן השימוש (למטרות פרטיות)-חינם.

7. במידה ואתם שמים קישור מתחת לסרטון על מנת לשלוח גולשים לדף מכירה, אתר אחר וכו מומלץ לשים את הקישור ורק אחר כך את התיאור/קריאה לפעולה, וזאת מאחר שהרבה פעמים הגולש לא רואה את כל הטקסט מתחת לסרטון מה שעלול לגרום לו לפספס את הלינק.

8. אל תפחדו להעיז! כפי שתראו בהדרכה -היום קל ומהיר מאוד לייצר סרטונים, נסו לגוון,  להציג את התוכן בשיטות שונות ומבדרות, לבדוק אפקטיביות של סרטונים קצרים מול ארוכים, לספק תוכן לא שיגרתי ובכלל להתפרע, מי שעוקב קצת אחרי יוטיוב יודע שיש סרטונים מטופשים ובלי הרבה תחכום –שמשיגים מיליוני צפיות.

אז מה תלמדו בסרטון?

מהן הדרכים שאפשר להרוויח בהן כסף בעזרת יוטיוב.

איך לבחור נישה לסרטונים שלנו.

סוגים שונים של סרטונים שניתן לעשות.

איך ניתן לייצר סרטונים ללא מצלמת וידאו וללא שום ידע וניסיון בוידאו.

איך אני מייצר סרטונים בדולרים בודדים ללא שום השקעה של זמן ועבודה.

אז תהנו מהסרטון –מי שעדיין לא רשום לסדרת המודלים, יכול לעשות זאת מכאן! ולקבל מיידית את ההדרכה.

עלינו האח העשיר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..