השיטה הטובה והפשוטה לבניית לינקים לאתר אפור

איך לבנות לנקיםאחת הדרכים לדירוג של אוניברסיטאות בעולם היא ספירה של מספר הציטוטים- בכתבי עת , מחקרים ומגזינים- של החוקרים באוניברסיטאות השונות תחת ההנחה כי אוניברסיטה שהחוקרים שלה מצוטטים יותר סביר להניח שהיא תורמת יותר למחקר ולמדע ושהיא איכותית יותר.

על סמך הרעיון הנ"ל החליטו מייסדי גוגל לבנות את האלגוריתם שלהם, ולדרג את האתרים לפי מספר הפעמים שהם מוזכרים ברשת-כלומר מספר הקישורים הנכנסים אליהם.

במהלך השנים גוגל שכללו והוסיפו פרמטרים שונים לאלגוריתם אך הבסיס עדיין זהה- אחד הגורמים המשפיעים ביותר על מיקום האתר הוא כמות הקישורים הנכנסים, עם זאת בגלל העבודה הרבה שנעשית על קידום אתרים וריבוי תוכנות הספאם בעלי האתרים צריכים לעשות את עבודת בניית הקישורים באופן חכם ומתוכנן וזאת כדי שלא ייחשדו בניסיון "לעבוד" על מנוע החיפוש.

הגענו לחלק השלישי והחשוב של הפעילות על האתר שלנו- קידום, הפעילות שתקבע את כמות התנועה שהאתר שלנו יקבל וכתוצאה מזה את הרווח שלנו.

באתרים אפורים קידום האתר מתבסס בעיקר על פרמטר אחד שהוא בניית לינקים, כלומר המטרה שלנו היא לבנות כמה שיותר קישורים נכנסים לאתר  (אך בחכמה ללא שנחשד בספאם ונעוף מגוגל) על מנת לקדמו ולהביא את האתר שלנו למקום הראשון בגוגל, כן! למקום הראשון מקסימום שני, פחות מכך זה לרוב כישלון לאתר אפור.

שימו לב שישנן הרבה מאוד שיטות ורמות של קידום בהתאמה לרמת התחרותיות ולנישה שבחרנו מאחר שכפי שהראתי בפוסט הקודם לאתר שלי ישנה תחרות רבה מאוד סביר להניח שהצטרך להשתמש גם בשיטות מתקדמות יותר ואגרסיביות לקידומו.

לכן החלטתי שאת החלק של בניית הקישורים אציג בהדרגה- בדומה לפעילות שלי על האתר, בפוסט זה אראה את התכנית הבסיסית והפעולות החשובות ביותר בבניית הקישורים בצורה שאני ממליץ לכל בעל אתר אפור לעבוד.

צורת העבודה היא כך: נתחיל מהתכנית הבסיסית כפי שאציג לכם בסרטון  ונבדוק את התוצאות לאחר שבוע שבועיים–ישנם אתרים שהפעולות שנעשה היום יספיקו כדי לקדמם  לתוצאות הראשונות וישנם כאלו שידרשו פעולות נוספות שאותם אראה בפוסטים הבאים .

שימו לב שבמידה ויש לכם רק אתר אחד שאותו אתם רוצים לקדם חבל לכם על המאמץ והעבודה, הכי פשוט וזול לשכור חברה שתתעסק לכם בקידום.

לעומת זאת אם אתם בונים על אתרים אפורים (או לבנים) כעסק לטווח ארוך ומתכוונים להמשיך לבנות אתרים חדשים כדאי מאוד להתנסות בתהליך וללמוד את עקרונות בניית הקישורים.

נקודה נוספת לגבי העלויות: אין מה לעשות, במצב ובתחרות של היום אני לא חושב שיש ישראלי ששווה לו את הזמן והכסף של לעשות את כל העבודה כולה לבד בלי להעזר בתוכנות\שרותים\ פרינלאסרים.

בשביל קידום טוב צריך לשלם, ישנם עשרות שירותים, רשתות בלוגים ותוכנות שונות שיעזרו לכם בקידום אך כמובן שמדובר בהשקעה של כסף, מאחר שרוב הקוראים כאן הם יחסית מתחילים אני אנסה להשתמש כמה שפחות בתוכנות ושרותים בתשלום , כמו כן גם כשאני משתמש בכאלו אני משתדל להשתמש בשרותים עם עלות חד פעמית או שנתית או הכי הרבה בכאלו שעולות פחות מ 50 דולר לחודש.

אז הנה הסרטון:

תוכנית עבודה:

1.   הזמינו או כיתבו מאמר פשוט .

2 . עשו "ספין" למאמר והוציאו ממנו הרבה גרסאות, ממליץ מאוד להשתמש ב Thebestspinner

3.  בנו "מיני אתרים" קטנים כשאר בכל אתר השתמשו בגרסה שונה של המאמר כמובן, הפלטפורמות הפופלאריות:

wordpress.com

bloger

tumblr

squidoo

blog.com

4. פרסמו תגובות בפורומים ובלוגים רלוונטים לנישה שלכם (כמובן עם קישור לאתרכם), בידקו מהיכן המתחרים שלכם שולחים קישורים לאתרים שלהם והעתיקו מהם.. כדאי להעזר במרקט סמוראי כדי למצוא בלוגים ודפים רלוונטים.

5. הרשמו בחינם ל free traffic system ושלחו עשרות קישורים לאתר שלכם.

הדרכה ל   Freetrafficsystem

שימו לב שבשם הכותרת יש להוסיף את המילה [spin] בהתחלה ו  [spin/]  בסוף כך שלאחר תלחצו "בדיקה" תקבלו כל כותרת בשורה נפרדת- בסרטון לא רואים שעשיתי זאת…

עדכונים חשובים על בניית קישורים!

עלינו האח העשיר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..