להיות ראשון בגוגל-איך לבנות מאות קישורים בחודש בחינם

ראשית אני רוצה להתנצל על הזמן הרב שלא כתבתי, אני יודע שהרבה קוראים של הבלוג- שעוקבים אחרי סדרת הפוסטים הזאת שעוסקת בהקמת אתרים נישתיים- חיכו לפוסט הזה שסוגר בעצם את החלק החשוב בקידום אתרים קטנים-בניית הלינקים.

הסיבה שהתעכבתי (מעבר לתירוצים הרגילים של זמן, עבודה וכו) היא שגלתי שגוגל שינו קצת את כללי המשחק מאז לפני שנתיים-הפעם האחרונה שהתעסקתי עם אתרי אדסנס.

התחום של בניית אתרים קטנים וקידומם בעזרת קישורים נכנסים הוא עכשיו בשיאו-כמעט בכל בלוג או פורום שמתעסקים בשיווק באינטרנט חלק גדול מהתוכן מוקדש לנושא הזה, ולכן ,בהתאם גדלו באופן אסטרונומי השירותים והשיטות לבניית קישורים נכנסים, והצפה של מאות אלפי דפיי זבל באינטרנט שהמטרה היחידה שלהם היא לקדם אתרים אחרים.

בגוגל כמובן לא אוהבים את הסיטואציה הזאת והם החליטו להילחם בה, בגדול הם התחילו לתת פחות ערך לקישורי זבל ולנסות לנטרל קישורים שנבנו רק למטרת הקישור.

לדעתי הנפגעים העיקריים מהמהלך הן רשתות הבלוגים והמאמרים הגדולים- כלים שבעבר היו הדרך הקלה והמהירה ביותר לבניית קישורים מאבדים לאט לאט מהאפקטיבות שלהם וההשקעה של הזמן והכסף בהם נהיית פחות ופחות כדאית.

על מנת לבדוק את הכלים השונים בניתי עוד 5 אתרים קטנים עם רמת תחרות סבירה (פחות ממאה אלף להבדיל מאתר הדוגמא שלנו שכזכור תחרות של למעלה מחצי מליון) מה שאפשר לי לבדוק באופן מהיר יותר את ההשפעה של הכלים והצורות השונות לבניית לינקים.

תוצאות:

לגביי האתר שמרכזי שלי שעליו הדגמתי בפוסטים הקודמים אי אפשר עדיין לראות תוצאות, מאחר שהתחרות גדולה והאתר חדש יחסית ישנן תנודות קיצוניות במיקומים, לאחר הסגירה של yahoo site explorer אין מדד מסודר שמקובל על כולם למדידת מספר הלינקים אך הממוצע בין הכלים השונים מצביע על כ 200 קישורים נכנסים שהצלחתי לבנות לאתר בשלושה שבועות.

האתרים האחרים הגיעו כולם כבר לדפים 1-2 עם רבע מהכמות הזאת של הקישורים.

מה שחשוב לדעת הוא שבשביל ה 200 קישורים הללו עבדתי מצטבר כשעתיים בשבוע וההשקה הכספית שלי היתה פחות מ 20 דולר- אין לי בעיה להוציא כסף על בניית קישורים אפקטיבית שתחסוך לי גם את השעתיים האלו על כל אתר אך באמת שאחרי השינויים של גוגל והפנדה לא מצאתי באמת שירותים ששווה לי להוציא עליהם כסף ושאני יכול לסמוך עליהם.

בפוסט זה אציג את הדרכים שבהן השתמשתי בשביל לבנות את הקישורים, כולן חינמיות ובכמעט כולן אפשר לבנות מספר אינסופי של לינקים לפי רצונכם.

נכון להיום ומתוך כל הניסויים שלי אלו הדרכים שאני הכי ממליץ עליהן לבנות קישורים נכנסים , כאשר הסוד הוא לגוון , קצת מכל שיטה ובלי להגזים, לאתר רגיל מספיקים 10-20 קישורים בשבוע כדי להביא אותו לדף הראשון אחרי חודש חודשיים.

לפני שאציג את הדרכים ישנה עוד נקודה חשובה- עקביות! הסיבה העיקרית לכך שגוגל יכול לחשוד בכך שבניית הלינקים שלכם לא טבעית (מה שעלול לגרום להעפת האתר מתוצאות החיפוש = "ארגז החול") היא חוסר עקביות, יש כאלו שמוציאים גם 50 לינקים ביום אבל כל עוד הם שומרים על עקביות בכמות הלינקים שנבנים ביום כך קטן הסיכוי שגוגל יענישו אותם.

רשתות בלוגים

הדרך הקלה ביותר להוציא עשרות ומאות קישורים שיחסית נחשבים איכותיים מאחר שהם חלק מפוסט בבלוג, בדומה ל freetrafficsystem שהצגתי בפוסט הקודם- ברשתות הנ"ל מעלים מאמר מוספם והשרות מייצר עשרות גרסאות של הכתבה ומעלה כל גרסה באחד מהבלוגים ברשת.

בחודשים האחרונים האפקטיביות של הרשתות הללו ירדה שכן גוגל מזהים בלוגים שהם חלק מרשת כזאת ופחות ומפסיקים לאנקדס את הדפים שלהם, עם זאת זו עדיין הדרך הטובה ביותר לבנות הרבה לינקים ביחס לזמן ולעלות.

אני משתמש בשלושה רשתות שלושתן חינמיות, עם זאת כל אחת מהן דורשת מכם להיות חלק מהרשת (כלומר ל "לתרום" איזושהי פלטפורמה לפרסום של פוסטים של אנשים אחרים אצלכם) כפי המוסבר לעיל:

ALN

זוהי הרשת הכי איכותית שאני מכיר מאחר שלכל הבלוגים ברשת יש PR גדול מאפס, בהתאם על מנת לשלוח מאמרים שלכם ברשת עליכם להוסיף למערכת בלוג וורדפרס עם pr>0.

על מנת להשיג בלוג כזה אני מחפש בפורומים השונים דומיינים עם pr למכירה (או משתמש בדומיינים ישנים עם דירוג גבוה) , תוכלו למצוא דומיינים עם pr3  ב 20-50 דולר, לאחר הרכישה בנו בלוג וורדפרס קטן והוסיפו אותו למערכת, דומיין עם פי אר 3 יזכה אתכם בשלוש שליחות של מאמר מוספם לרשת כאשר כל מאמר יפורסם ב 15 בלוגים ברשת (עם שלושה קישורים, כלומר אתם מקבלים סה"כ 45 קישורים בשליחה).

הבעיה היא שלרוב גם אם קניתם דומיין עם pr גבוה מאחר שאתם בונים אתר חדש אז לאחר כמה שבועות\חודשים הדירוג של הדומיין יכול לרדת בחזרה לאפס ואז האתר שלכם לא שווה כלום, לכן התייחסו לעלות ששילמתם על הדומיין כהשקעה חודשית\דו חודשית ובהחלט לא כסכום חד פעמי..

Articleranks

זוהי עוד רשת טובה שהיתרון שלה שהיא שולחת כל מאמר ליותר ממאה בלוגים, כאן יש שתי אפשרויות להיות זכאים לשליחת מאמרים לרשת ,האחת היא כמו ברשת הקודמת הוספת דומיין עם PR (אם בניתם אתר והכנסתם אותו לרשת הקודמת  תוכלו להשתמש באותו אתר גם לרשת הזאת , כלומר עם דומיין אחד אתם יכולים לשלוח מאמרים בשתי הרשתות הנ"ל(

דרך נוספת (ועדיפה) לזכאות היא לצרף אתר web2 למערכת (שגם בו יפורסמו מאמרים של משתמשים אחרים ברשת), באתר של הרשת תמצאו קישורים לכמה רשתות חברתיות, מה שאני עושה זה פותח חשבונות בכל הרשתות הללו (זה חינם ולוקח 3 דקות) ומצרף את החשבונות לאתר בלחיצת כפתור, אומנם כל צירוף של חשבון כזה מזכה בשתי שליחות של מאמרים  (חד פעמי) אך מאחר שמכל שליחה אפשר לקבל למעלה מ – 100 קישורים זה בהחלט מספיק..

בנוסך מאפשרת הרשת לשלם דולרים בודדים על כל שליחה במידה ואתם לא מעוניינים לצרף אתר לרשת.

Ezarticlelink

הרשת הזאת  תשלח בחינם את המאמר שלכם ל 300 בלוגים (רובם בלי PRׂ)ובשביל להיות זכאי לשליחות מספיק לצרף תת ספריה של אתר כלשהו לרשת, לא צריך אתר עם דרוג אלא אם יש לכם כבר איזשהו אתר פיתחו בו ספריה נוספת שבה יפורסמו המאמרים של האחרים (כמין אתר קטן נוסף בתוך הדומיין שלכם שכבר ככה קיים).

Edu links

קישורים לאתרכם מאתרים עם סיומת edc נחשבים מאוד בעיני גוגל מסיבה ברורה, אתרי edu נחשבים לאמינים ואיכותיים שכם רובם שייכים לאוניברסיטאות, בתי ספר, וגופים מחקריים, חשוב מאוד בין כל קישורי ה "זבל" לשלב כמה שיותר קישורים איכותיים שכאלו ועדיף שהקישורים יהיו מסוג dofollow שכן אז ה PR  הגבוה לרוב של האתרים הללו "יזלוג" לאתר שלכם.

הבעיה בקישורים הללו היא שלרוב דיי קשה להשיג אותם ולכן הדרך הקלה ביותר היא למצוא בלוגים edu ולהגיב בהם וכן להשתתף בפורמים באתרי edu, שימו לב שישנם הרבה אתרים עם נקודה וסיומת אחרת כלשהי אחריי ה edc   כגון xx.edu.me  – האתרים הללו לא שווים כלום ואין מה להשקיע בהם (הזהרו מכאלו שמוכרים לכם בפיבר קישורים מאתרים כאלו תחת ההצגה שמדובר בקישוריי edu).

על מנת למצוא בלוגים edu טובים ולהשאיר בהם תגובה רשמו את השורת חיפוש הזאת בגוגל:

site:.edu inurl:blog “post a comment” -"you must be logged in” -"comments closed" “keyword”

כאשר במקום keyword  הכניסו את הנישה של האתר שלכם (חפשו ביטוי כמה שיותר רחב על מנת לקבל מספיק תוצאות), אתם תקבלו רשימה של הרבה מאות בלוגיי edu  , השאירו תגובות רלוונטית בבלוגים והנה יש לכם קישורים איכותיים לאתר (לא להגזים עם כמות הקישורים ביום..)

על מנת למצוא פורומים באתר edu רשמו את השורה הזאת:

site:.edu "Page 1 of 1" "Select sort method" "Website" "joined"

תקבלו רשימה של פורומים, פתחו בהם פרופילים עם קישור לאתר שלכם בפרופיל, בחתימה ובתגובות..

על מנת למצוא קבוצות דיון רשמו בגוגל:

site:.edu "From" "date" "Remote Name" "last changed" "time"

כנסו לקבוצות שקיבלתם, חפשו את כתפור ה reply  והשאירו תגובה (איכותית) עם קישור לאתרכם,

שיטה נוספת וקלה למצוא דפי edu (וgov שגם איכותיים כמו edu) היא להשתמש ב market samurai כפי שהצגתי בפוסט הקודם.

על מנת שהתגובות שלכם יאונדקסו מהר בגוגל ממליץ לכם לעשות עליהן ping באתרי פינג שונים כגון :  http://pingomatic.com/

 

זה הכל, הצירוף של המקורות שהבאתי כאו ובפוסט הקודם יכולים לייצר לכם עשרות ומאות לינקים- שילוב של איכותיים ואיכותיים פחות-  שיספיקו לקדם אתר עם מילת מפתח ברמה תחרות נמוכה-בינונית, שימו לב שבעזרת השיטות כאן תוכלו לייצר גם לינקים ללינקים שלכם ובכל לחזק את המיני אתרים שבנינו בפוסט הקודם.

סיכום תהליך קידום אתר חדש:

בנו 4-8  מיני אתרים עם תוכן, וידאו, תמונות והוציאו מכל אתר כזה 2-3 קישורים לאתר שלכם.

לכל אתר כזה שלחו כמה שיותר קישורים על מנת לחזק את האתר ואת הקישור ממנו לאתר שלכם.

הזמינו מאמר ועשו לו ספין (כמה שיותר יסודי) , הצטרפו לרשתות הבלוגים והפיצו את המאמר שלכם- לאתר אחד חדש מספיקה שליחה אחת בשבוע לכל אחד מהרשתות.

בנו קישורים מאתרים עם pr גבוה כפי שהסברתי בפוסט הקודם

בנו קישורים מאתרים gov\edu  כפי שהסברתי בפוסט הזה.

המשיכו לחפש מילות מפתח רלוונטיות לאתר שלכם והוסיפו אותם כעמודים או פוסטים בבלוג- שגם אותם קדמו לפי הכללים הנ"ל.

זה הכל, עכשיו נותר רק לעבוד- בלי תרוצים הקימו לפחות 5 אתרים (אם תפעלו נכון אז סביר להניח ש 3 מהם לפחות יצליחו להגיע לעמוד הראשון) והתחילו לקדם אותם, מי שנתקע באחד השלבים מוזמן לפנות אליי ואנסה לסייע.

לגבי האתר דוגמה שלי אמשיך לעדכן בעיקר במייל ובפייסבוק על התקדמותו ועל צעדים נוספים שאני עושה על מנת להוציא ממנו את המרב.

בהצלחה!!

נ.ב: לאחר שנים של התעסקות בתחום אני חושב שמצאתי את הדרך הקלה ביותר להרוויח כסף באינטרנט.. פרטים בקרוב..

עלינו האח העשיר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..