איך לייצר מוצר דיגיטלי משלכם בחצי שעה

מוצר דיגיטלילא משנה מהי הפעילות שלכם באינטרנט  מוצר משלכם הוא לרוב הכרחי או משדרג משמעותית את העסק שלכם.

האפשרויות כיום ליצור מוצר משלכם הן רבות ופשוטות ובעבודה של חצי שעה -שעה נטו תוכלו לייצר לכם מוצר בהתאם לצרכים ולנישות שלכם.

השימושים הנפוצים ביותר למוצר דיגיטלי:

1.  מתן "שוחד" לגולשים להצטרף לרשימת התפוצה או לבלוג שלכם : "הכנס את כתובת הדוא"ל שלך וקבל במתנה מדריך שיעזור לך לקדם את האתר שלך לעמוד הראשון בגוגל", זהו השימוש הפופלארי ביותר עבור סוג המוצרים שאציג בסרטון בהמשך הפוסט.

2.מכירת המוצר.

איבוקים אלקטרונים או קבצי אודיו פשוטים יכולים -בשיווק נכון -להימכר במחירים של 10-20 דולר, בהתאם לנישה שלכם ולפלטפורמת המכירה.

3.בונוס למי שירכוש מוצר  מבוקש דרך קישור השותפים שלכם.

תוכלו להציע למי שירכוש מוצר כלשהו דרך הקישור שלכם חבילה של בונוסים \מוצר משלכם- מה שיעניק לכם יתרון תחרותי על פני שאר המתחרים ואפילו על פני יוצר המוצר המקורי עצמו.

4. בונוס למוצר או לשרות שאתם מוכרים.

לדוגמה אם אתם מוכרים מוצר בתחום התזונה תוכלו להגדיל את האטרקטיביות של ההצעה שלכם אם תוסיפו בונוס בדמות מדריך כגון "איך להוריד 6 קילו בשבוע בלי לשנות את הרגלי האכילה שלכם"

להלן סרטון קצר שהקלטתי המלמד איך לייצר מוצר מידע בקלות ובזול  גם בלי להתעסק בכתיבה ובתוכן, שימו לב שברוב המקרים המוצרים המיוצרים בצורה שאני מדגים מתאימים יותר לכאלו שניתנים בחינם או כבונוס ולא למוצר עיקרי שנמכר בכסף, אם כי הם בהחלט יכולים להיות בסיס טוב גם למוצר במחיר מלא:

הנה קישור לאתר שאני משתמש בו בסרטון

 

עלינו האח העשיר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..