למה אתם לא מרוויחים 10,000 בחודש מהאינטרנט?

שלום חברים יקרים,

כפי שחלקכם שמו לב-עבר הרבה זמן מאז שכתבתי כאן לאחרונה.

מעבר לעצלות הרגילה שלי בכל מה שקשור לכתיבה, בחודשיים האחרונים עברתי הרבה שינויים גם ובעיקר בכל מה שקשור לפעילות האינטרנטית שלי.

לפני מספר ימים חגגתי 30- גיל דיי מחייב, ההכנה אליו מבחינתי התבצעה כבר לפני מספר חודשים, -בימים רבים שבהם לא עבדתי אלא רק חשבתי וישבתי עם עצמי-  ונתנה לי את ההזדמנות לעשות חשבון נפש על מה שהשגתי עד עכשיו, מה שאני רוצה להשיג ובמה עלי להשתפר.

הפוסט הזה הוא בעצם סיכום של המצב שלי ושל איך שאני רואה את עסקי הכסף באינטרנט נכון לשנת 2014 אבל הוא גם יכול מאוד להועיל לכל מי שבתחום ובמיוחד לכאלו שלא מצליחים עדיין לעשות כסף באופן קבוע ולא מבינים למה.

היסטוריה..

כפי שאתם וודאי משערים לעצמכם במהלך הכמעט חמש שנים שהבלוג הזה קיים פנו אליי לא מעט אנשים ושאלו מדוע אני לא מלמד אחרים באופן מסודר את התחום, קיבלתי כמה וכמה הצעות לפתיחה של קורסים שונים ואני מקבל באופן קבוע בקשות מאנשים לליווי אישי.

הסיבה העיקרית שבגללה סירבתי להצעות האלו והתשובה שנתתי לפונים היא שאני אומנם מאוד אוהב לעבוד עם אנשים אך אני לא באמת יכול ללמד אותם להרוויח כסף באינטרנט- בגלל אופי הפעילות שלי.

כל אחד מאתנו היה רוצה לקבל תכנית עבודה מדויקת שהוא יצטרך רק להעתיק ולהתחיל לראות כסף, זאת גם אגב הסיבה שבגללה יש היום כל כך הרבה קורסים לשיווק באינטרנט והרבה אנשים משקיעים בהם את מיטב כספם- אך למעשה, לצערי רוב הקורסים האלו לא באמת יעזרו לכם להרוויח. (או יותר נכון לא עזרו ל 99 אחוז מהאנשים שעברו קורסים כאלו ודיברתי איתם)

נכון הם יכולים ללמד אתכם איך לבנות אתר, איך לייצר רשימות תפוצה, מה זה שיווק שותפים, איך עושים seo, איך משווקים בפייסבוק וכו' אך את החלק החשוב ביותר-איך לעשות מזה כסף לרוב לא תלמדו, גם אני יכול ללמד אתכם את הנושאים האלו ועוד- במהלך השנים האחרונות נגעתי לדעתי כמעט בכל תחום שקיים באינטרנט- אך זאת לא המטרה שלכם, כל מי שפנה אלי פנה כי הוא רצה תוצאה מסוימת- להרוויח כסף, ועל זה לא יכולתי מעולם להתחייב.

(אגב למי שמעוניין באמת ללמוד את התיאוריות שהזכרתי למעלה אני ממליץ לרכוש קורס ב warrior forum- לרוב לא תשלמו עליו יותר מ 20 דולר ואם תפלו על מוכר טוב תקבלו באמת מידע עדכני ומרוכז- לרוב יותר מכל קורס של אלפי שקלים).

הסיבה שלא יכולתי להתחייב לתוצאות היא שנכון לעכשיו כמעט בכל הפעילות שלי באינטרנט הצלחתי בגלל שהייתי שונה מכולם, בגלל שהצלחתי להיות מספיק יצירתי על מנת להרוויח יתרון תחרותי ולבלוט ולכן למרות שאני פועל בנישה התחרותית ביותר שקיימת באינטרנט (שיווק באינטרנט..) הצלחתי עדיין להגיע לתוצאות יפות.

ואת זה אני לא יכול ללמד אתכם, אני לא יכול ללמד אתכם להיות יצירתיים, אני לא יכול ללמד אתכם לעשות משהו שונה מכולם, בטח ובטח כשמדובר בקורס שאמור להימכר ל עשרות/מאות אנשים שהמושג "שונה/ייחודי" לא יכול להיות קיים בו בכלל.

אגב כמעט על פעם שנסתי להיכנס לתחום שבו כולם אמורים לעשות אותו דבר (שיווק רשתי, פרסום במובייל, תוכנות קליקבנק למינהן)-נכשלתי.

יכול להיות שחלק ממי שקורא את הפוסט עד עכשיו כבר שוקל להרים ידיים, זה דיי לגיטימי מאחר שניפצתי כאן את אחת האשליות הגדולות של עולם השיווק באינטרנט ואת הרצון של כולנו להרוויח כסף בלי להתאמץ יותר מדי אך כדאי שתמשיכו לקרוא כי יש גם בשורות טובות…

למה אין לאף אחד אינטרס שתדעו איך באמת מרוויחים כסף באינטרנט? 

תשכחו מזה..

תשכחו מזה..

תארו לכם שהיתה לכם חנות שפועלת בהצלחה כבר מספר שנים, אתם מוכרים מוצרים טובים, יש לכם לקוחות נאמנים ואתם מצליחים להגיע להכנסה קבועה ומסודרת.

ויום אחד היה מגיע אליכם לחנות מישהו ואומר לכם שיש לו פיתוח חדש בשבילכם- אתם יכולים לשבת בבית, ללחוץ על כמה כפתורים והעסק ימשיך להניב לכם רווחים על אוטומט, לא צריך להתעסק יותר עם לקוחות, לא עם מלאי פשוט לשבת בבית ולבצע את ההנחיות שלו- סביר להניח שהייתם מעיפים אותו מיד מהחנות.

וזה מה שבערך קורה היום בתחום הכסף באינטרנט (וגם בתחומים אחרים באונליין כגון מסחר במט"ח/ אופציות בינאריות, דיאטה ועוד).

במהלך השנים האחרונות התעסקתי בהרבה מאוד תחומים של שיווק באינטרנט, השתדלתי להיות מעודכן ובכל כמה חודשים הקמתי פרויקט חדש על סמך התחום שהיה הכי "חם" בחודשים האלו, למזלי הייתי חכם מספיק להבין שבכל תחום חדש כזה שהגורואים מציגים כ "דרך הכי טובה להרוויח היום כסף באינטרנט" אני לא באמת אצליח להרוויח אם לא אוסיף משהו משלי.. כמו שהסברתי בחלק הקודם.

עם זאת משהו היה נראה לי מוזר, נכון שהאינטרנט מתקדם ומשתנה מהר אך כיצד ייתכן שאני לא מצליח למצוא תחום יציב, איך ייתכן שבעולם המסורתי עסקים ואפילו קטנים קיימים ומצליחים לאורך שנים בעוד כל פעם שאני נכנס לפרויקט חדש אני יודע מראש שסביר להניח שעוד חצי שנה שנה אצטרך להמציא את עצמי מחדש כדי להמשיך להרוויח (במקרה הטוב) או שכל מה שאני עושה כבר לא יהיה רלוונטי (במקרה הרע).

ואז הבנתי את הדבר הכי חשוב שלדעתי למדתי בששת השנים שבהן אני פעיל בתחום השיווק באינטרנט: הבסיס והעקרונות  ל להרוויח כסף באינטרנט לא השתנו כל כך והם לא באמת מתחלפים כל מספר חודשים- מה שכן משתנה זה השיווק שלהם והמידע שאנחנו נחשפים אליו.

והנה ההסבר..

לפני מספר שנים כשהמסחר באינטרנט התחיל להתפתח היו הרבה אנשים שהצליחו להרוויח מזה כסף טוב, היה להם מוצר טוב או שהם שיווקו מוצרים טובים של אנשים אחרים והרוויחו בצורה מכובדת.

ואז קמו יזמים זריזים והבינו שיש כאן הזדמנות להרוויח עוד כסף מללמד אנשים למכור אונליין, מאחר שקהל היעד שירצה ללמוד להרוויח כסף מהאינטרנט הוא אינסופי היזמים האלו התעשרו במהירות ובעקבותיהם הצטרפו יזמים נוספים וכך התחילה בעצם אחת הנישות שמגלגלות הכי הרבה כסף באינטרנט: שיווק של מוצרי מידע ועזרים למי שרוצה ללמוד להרוויח כסף באינטרנט.

הנישה הזאת בבסיסה מאוד לגיטימית, אני תמיד בעד ידע ולדעתי אין חודש שאני לא רוכש בו איזה ספר או קורס דיגיטאלי מקצועי, אך ההתפתחות העצומה של הנישה הזאת גרמה לעיוותים משמעותיים שמשפיעים לשלילה על כל מי שמנסה להבין איך באמת הוא יכול להרוויח כסף באינטרנט.

כי מה שקרה אחרי שייצרני הקורסים הראשונים עשו את הונם מללמד שיטות בסיסיות של מסחר באינטרנט זה שהדור הבא של היזמים היה חייב לחדש, הרי יצרן מוצרי מידע בנישה הזאת  כבר לא יכל  לגבות כסף על תיאוריות שכבר נהיו מאוד פשוטות ושעם הזמן (כמו כל דבר באינטרנט) פורסמו בחינם, ולכן על מנת לייחד את עצמו הוא היה חייב להמציא עזרים או דרכי פעולה מקוריים שייחדו את השיטה שלו, אם זה תוכנות שמייעלות את העבודה, טריקים סודיים, דרכי פעולה יצירתיים, עוד מקורות תנועה אפשריים וכו'

הבעיה היא שעם הזמן התוספים האלו נהפכו להיות העיקר, ועל מנת שיהיה אפשר למכור לקהל בנישה הזאת שוב ושוב ושוב הגורואים הגדולים ממציאים כל כמה חודשים המצאות וכלים חדשים שסביבם נוצרים המוצרים החדשים שלהם, כבר לא היה אכפת להם איך פלטפורמה חדשה שיוצאת יכולה לעזור לאנשים להרוויח כסף אלא איך אפשר למכור קורס שמלמד איך אפשר כביכול לעשות כסף בעזרתה.

הנזק הגדול ביותר כאן הוא שהחלק החשוב ביותר בכל מסחר- הלקוחות– נעלם.

תסתכלו היום על דפי המכירה של המוצרים החדשים בקליקבנק או על תיאורים של קורסים לכסף באינטרנט וכמעט שלא תמצאו שם התייחסות ללקוחות, המילה הזאת כבר כמעט לא מופיעה, ידברו אתכם על תנועה, על קניית מדיה, על מדיה חברתית, קידום אתרים, קידום וידאו וכו' אבל כמעט לא יזכירו את החלק הבסיסי ביותר של השיווק באינטרנט שבלעדיו אי אפשר באמת לעשות כסף-הלקוח.

הבעיה היא שגם אנשים כמוני שמודעים לטריקים השיווקיים ושבאמת מוכנים לעבוד קשה על מנת להרוויח מוסתים על ידי גורמי השיווק השונים ומקבלים מידע שהוא לא תמיד נכון.

כי תראו, ברגע שאתם מחפשים ברשת מידע על איך להרוויח כסף באינטרנט 90 אחוז מהמידע שתקבלו נמצא שם כי למישהו יש אינטרס שתגיעו אליו- התוצאות הראשונות בגוגל הם של אתרים שמישהו קידם לרוב בהרבה כסף על מנת שתגיעו אליהם ותחשפו למידע ששם, להרבה מבלוגרים הגדולים יש אינטרס למכור את המוצרים שלהם או שהם שותפים בהם, אנשי השיווק מציפים את הפורומים הגדולים בצורה די מתוחכמת, וודאי שתוצאות שאתם נתקלים בהן בכל מדיה ממומנת (פיייסבוק, באנרים, גוגל וכו') הן פרסומות שייצרני המוצרים משלמים עליהם, כנ"ל הרבה מסרטוני היוטיוב, אפילו הרוב המוחלט של הכתבות (בתחום הזה) באתרי התוכן והחדשות הגדולים בעולם הן לא יותר מכתבות יחצנות שנקנו בכסף על ידי בעל עניין.

בשורה התחתונה: מאחורי הרוב המוחלט של המידע שאתם נחשפים אליו באינטרנט יש בעל עניין שפועל שתחשפו אליו ותבינו שהדבר הבא שיעזור לכם להרוויח היום כסף באינטרנט הוא X    (וכמובן אם אתם רוצים ללמוד איך x יכול לייצר לכם כסף).

אבל האמת היא שהבסיס להרוויח כסף באינטרנט הוא דיי פשוט, מסתבר שהוא גם לא השתנה הרבה בשנים האחרונות, אלא שלאף אחד אין אינטרס לקדם אותו ברשת (אף אחד לא יוציא היום מוצר שזה בתוכן לקורסים שהיו כאן לפני 5 שנים..) ולכן רובינו לא נתקלים בו.

מה שאתם באמת צריכים לדעת על מנת להרוויח כסף באינטרנט:

עסק אינטרנטי מוצלח צריך להיות פשוט ומורכב מהדברים האלו:

1.מוצר או שרות טוב– זה יכול להיות מוצר שלכם או מוצר שותפים טוב שאתם מקדמים, ככל שהמוצר שלכם יענה על צורך גדול יותר של הלקוח-יהיה לכם יותר קל למכור אותו, המוצרים הטובים ביותר הם כאלו שפותרים ללקוחות שלכם בעיות.

2.דף מכירה טוב ומשכנע– אם אתם לא מבינים בכתיבה שיווקית שלמו לקופירייטר שכן מבין, זה אחד החלקים החשובים בעסק- בדף המכירה שלכם אתם חייבים להסביר ללקוח בשפה הכי פשוטה מה יצא לו מהמוצר שלכם.

3. פלטפורמה למכירת המוצר או השרות– המקום שבו תמכרו את המוצר שלכם, זה יכול להיות האתר שלכם או אתר השותפים , אייבי, אמאזון, פורומים, רשת שותפים, אתר סלולארי וכו'.

4. תנועה של קונים פוטנציאלים– ההמלצה שלי היא להתמקד רק בשיטת תנועה אחת ולהיות מומחים בה: קידום ממומן בפייסבוק, בגוגל, קניית מדיה, קידום בפורומים ורשתות חברתיות, SEO וכו'

המודל  הפשוט הזה מבוסס על ההנחה הלוגית ביותר (שכאמור נשכחה עם הזמן)- שכדי למכור, אנחנו צריכים לקוחות-אנחנו צריכים להגיע אליהם, לתת להם ערך ולשכנע אותם כי הם צריכים לרכוש את המוצר שלנו.

רוב הקורסים מתמקדים רק בצעד אחד מהצעדים האלו כגון בניית אתרים, קידום אתרים, פרסום בפייסבוק וכו'- זה בסדר גמור וחשוב להכיר את התחומים האלו אך הלקוחות חייבים להבין שהם לומדים רק חלק אחד מכל המודל והם לא יוכלו באמת להרוויח כסף בלי שאר החלקים.

אגב ברוב המקרים לא תצטרכו את כל ארבעת המאפיינים האלו, לדוגמא, לאחרונה השקתי מוצר שלי- קורס דיגיטאלי (באנגלית) שמלמד את הרוכש 5-6 שיטות להרוויח 5-20 דולר ביום.

בשלב הראשון מכרתי את המוצר רק ב warrior forum, מה ששחרר אותי מסעיף 4 (תנועה) מאחר שבפורום הזה כבר יש מאות אלפי גולשים שמתעניינים בכסף מהאינטרנט.

בדף המכירה הסברתי בדיוק מה הרוכש יקבל ולא הבטחתי הבטחות מנופחות, הוספתי קצת עדויות מאנשים שהבאתי להם את המוצר בחינם וזה הכל- אגב, נכון לקצב המכירות העכשווי, אני משער שעד סוף השנה המוצר שלי יהיה ב 10 אחוז של המוצרים הנמכרים ביותר ב jvzoo  (רשת השותפים שבה השקתי את המוצר), בכל מקרה תוצאות נחמדות בעיקר בהתחשב שחוץ מחודש אחד שבו כתבתי וייצרתי את המוצר ודפי המכירה לאחר מכן אין לי כמעט כבר מה לעשות מעבר לשרות לקוחות מינימאלי ותשלום של 40 דולר פעם בשבועיים שלוש ע"מ לקדם את המוצר בפורום.

יצירת מוצר הוא אומנם תהליך מעט יותר מורכב ודרוש ניסיון בשיווק בשביל להצליח בו, אך באותו האופן אתם יכולים לקדם מוצר שותפים טוב של מישהו אחר, וודאו רק שהעסק שלכם הוא שיווק המוצר הספציפי הנ"ל ולא "שיווק שותפים" (מה שנהיה מאוד קשה כיום)

להרוויח כסף באינטרנט בלי לשבור את הראש (והכיס..)

מי שמכיר אותי יודע שהאינטרנט אף פעם לא היה משרה מלאה עבורי, למרות שאני חושב שזה היתרון היחסי שלי בחיים ושהפוטנציאל הוא אינסופי אני לא טיפוס שיכול לשבת כל יום כל היום מול מחשב, אני בנאדם של אנשים ולכן מאז שהשתחררתי מהצבא ועד היום תמיד עבדתי בעבודות כשכיר, לרוב במשרות טובות ומאתגרות שלא היו קשורות לשיווק באינטרנט ומעורב בהן קשר עם אנשים.

האינטרנט היווה עבורי עיסוק צדדי ואפילו סוג של משחק לפיתוח היצירתיות שבי, כאשר לאורך השנים האחרונות השקעתי בו שעות וימים כדי להתפתח כל תקופה בתחומים חדשים ולנסות לרכוב על מה "שחם" כמו כל המשווקים-לפעמים בהצלחה ולפעמים לא.

השנה כאמור הגעתי לגיל 30, והחלטתי שהגיע הזמן לקצת יותר סדר ושיטתיות בחיים, נכון, זה נחמד "לשחק" עם תחום השיווק באינטרנט אך ברגע ש 90 אחוז מהעסק שלי דורש המצאה מחדש כל כמה חודשים זה מבזבז לי הרבה מאוד זמן שיכול להיות מוקדש לשאר העיסוקים שלי.

ולכן החלטתי שאני רוצה לשנות את הכיוון, שאני רוצה להגיע למצב שבתחום הזה יהיו לי עסקים שמעבר לתחזוק מינימאלי והתפתחות טבעית-  80 אחוז מהפעילות תרוץ על אוטומט ובאופן שיטתי יחסית.

את היצירתיות שבי ואת הרוח היזמית אוכל לנצל בפרויקטים אחרים, גדולים יותר שבהם אני מעורב/מתכוון להיות מעורב בלי להתעסק כל הזמן בלנסות להמציא את עצמי מחדש שוב ושוב.

על מנת למצוא את דרך הפעולה שתאפשר לי להגיע למצב הזה התחלתי לחקור שוב את עולם השיווק באינטרנט ע"פ העקרונות ואיך שאני רואה את הדברים כפי שפירטתי בפוסט הנ"ל.

התוצאות היו מעניינות מאוד…

בסופו של דבר הצלחתי להגיע לשני תחומים כאלו שנכון להיום- בנוסף לעסק שלי ליצירת מוצרי מידע- אני מתמקד בעיקר בהם בלי הצורך לשבור את הראש ולהיות יצירתי מדי.

אתם זוכרים שרשמתי שכמו בעולם האמיתי, מה שהיה הוא שיהיה, ושהבסיס להרוויח כסף באינטרנט לא השתנה הרבה בשנים האחרונות?  אז באופן אירוני מאוד התחומים האלו שחזרתי אליהם היום הם גם פחות או יותר התחומים שאיתם התחלתי את המסע שלי בעולם השיווק באינטרנט לפני 5-6 שנים (והם גם הנושאים של הפוסטים הראשונים שלי בבלוג הזה).

ההתנסות המחודשת איתן הוכיחה לי שהתיאוריה שרשמתי לכם כנראה נכונה.

התחום הראשון הוא רשימות תפוצה, התחום השתנה ממה שהיה לפני מספר שנים אך עדיין יש בו הרבה מאוד כסף, את הפוסט הבא אשתדל להקדיש לרשימות תפוצה ולאיך ניתן להרוויח מהן כסף כיום בקלות גם אם אין לכם עדיין שום רשימה (למעשה נכון לעכשיו התחום הזה הוא הרווחי ביותר  והקל ביותר בשיווק באינטרנט והוא שונה לחלוטין מהשיווק הקלאסי ברשימות תפוצה שרובכם מכירים).

התחום השני הוא אייבי, במונחים של שיווק באינטרנט איבי תמיד היו כאן, למעשה אם ניקח את כל האנשים שמרוויחים היום בישראל מהאינטרנט ונפלח אותם לפי תחומים סביר להניח שהפלח הגדול ביותר יהיה שייך לאנשי האייבי (בפער גדול יותר משאר התחומים) וזאת מאחר שמסחר באיבי לא דורש יכולות שיווקיות מיוחדות אלא רק צורת עבודה שיטתית.

על מנת לחסוך לי זמן ישבתי עם חבר טוב שלי-אמיר, שכבר שנים מתפרנס מאייבי ומרוויח שם אלפי שקלים בחודש ולמדתי ממנו את העקרונות ואת דרך העבודה שלו שהיא הרבה יותר פשוטה ממה שחשבתי (ומההתנסות שלי עם אייבי בעבר)- בלי להתעסק עם מלאי ומשלוחים, בלי שאצטרך לצבור הרבה פידבקים כדי להצליח למכור, בלי לסכן כסף ובלי לדאוג שמחר כללי המשחק ישתנו משמעותית.

בנוסף פיתחתי תוכנה ייחודית שעזרה לי לחסוך הרבה מאוד זמן ולמכור יותר בקלות (חייבים תמיד לחשוב איך להיות מעט יותר יצירתיים מהשאר, זוכרים?)

אומנם, כמו כל תחום שסף הכניסה אליו נמוך יחסית רוב האנשים המתחילים לא ירוויחו כאן אלפי דולרים בחודש אך בהחלט ניתן לסבסד משמעותית שכר דירה ממוצע בישראל…

היתרונות המרכזיים בתחומים האלו:

  • הם יחסית יציבים, היו רלוונטים לפני שנים וסביר להניח ימשיכו להיות רלוונטים בהמשך.
  • הם מבוססי לקוח- זאת הסיבה העיקרית שהם יחסית יציבים- אנחנו נותנים ערך ומקבלים כסף ישירות מהלקוח-ככל שהשרשת ביננו לבין הלקוח קטנה יותר כך הסיכוי שלנו להרוויח גדול יותר, במקרים האלו אנחנו פועלים לרוב ישירות מול הלקוחות.
  • לא צריך להמציא את עצמנו מחדש שוב ושוב, 80 אחוז מהעבודה שאמיר עושה היום באיבי הוא עשה גם לפני שנתיים.
  •  לא צריך להשקיע בהם הרבה זמן- החלק החשוב ביותר מבחינתי, מאז שחזרתי לתחומים האלו אני משקיע הרבה פחות זמן בתחום השיווק באינטרנט, למעשה מאחר שאני לא צריך להמציא כל פעם דברים חדשים והעבודה היא דיי שיטתית אני משקיע  כיום בתחום הכסף מהאינטרנט כחמישית!!! מהזמן שהשקעתי בשנים האחרונות, את הזמן העודף אני מנצל לפרויקטים אחרים שאני מעורב בהם וגם קצת כדי ליהנות..

מאחר שמדובר בתחומים שבהם ניתן יחסית בקלות לשכפל את דרך העבודה שלי והסיכוי להצלחה בהם שואף ל 100 אחוז, אני יכול להרשות לעצמי לעשות את מה שאני אוהב ולא עשיתי מעולם בתחום של שיווק באינטרנט- ללמד גם אתכם.

לכן יזמתי עם אמיר מלך האיביי תוכנית ליווי מיוחדת שתעזור לכל מי שמעוניין להקים עסק יציב באיביי – לעשות זאת, אתם יכולים לראות  את החשבונות שלנו, את השיטה שלנו ועוד פרטים בסרטון הזה.

אני יודע שלסיים פוסט כזה עם הצעה לקורס זה לא כל כך טריוויאלי אבל כפי שכבר הבנתם….בשבילי אין דבר כזה טריוויאלי בתחום הזה…

לסיום אני רוצה להודות לקוראים הנאמנים של הבלוג הזה, בתקופה שלא כתבתי כאן קיבלתי מכם עשרות מיילים, חלקכם חשב שכבר פרשתי מהתחום אך כפי שאתם מבינים זה ממש לא המקרה, אני עדיין מאמין חושב שהפוטנציאל הכללי באינטרנט הוא עצום ולדעתי כל מי שלא מנסה להשתמש באינטרנט כדי לשפר את מצבו הכללי פשוט מפסיד כסף..

עלינו האח העשיר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..