שיווק שותפים למתחילים – מה זה? איך עושים כסף באינטרנט מזה?

מאמר אורח מאת צחי רוזנטלל.

שיווק שותפים למתחילים – כי גם מתחילים יכולים להרוויח אלפי שקלים כסף באינטרנט!
האינטרנט מציע דרכים שונות ומגוונות לעשות כסף באינטרנט מהבית מהמחשב האישי.
כמות הכסף שאפשר להרוויח מהאינטרנט תלויה בשיטת שיווק שותפים שבה בחרנו וגם בביצועים האישיים של כל אחד ואחת מאיתנו. כלומר, יש באינטרנט שיטות שפוטנציאל הרווחים שלהן איננו גבוה, והרווחים מהן הם רווחים נמוכים של כמה מאות שקלים בחודש לכל היותר. אבל ישנן גם שיטות אחרות שהרווחים מהן יכולים להיות רווחים גבוהים של אלפים ועשרות אלפי אשר עשויים אפילו לעקוף את המשכורת החודשית בעבודה ולעזור לך לפטר את הבוס ולצאת להרוויח כסף באינטרנט ולטייל בעולם.
סכומי כסף גבוהים באינטרנט ניתן להרוויח למשל על ידי הקמת אתר אישי או בלוג אישי או לפחות דף פרסום (דף נחיתה). אתר אישי יכול להיות עסק משלנו שמספק מוצרים או שירותים שאנחנו נותנים, והוא גם יכול להיות אתר שמציע מוצרים ושירותים של עסקים אחרים שזה בעצם המושג שיווק שותפים – אותם עסקים משלמים לנו עמלה על כל לקוח שאנחנו מביאים אליהם וגם על כל גולש שהביע התעניינות במוצר או בשירות שלהם. כדי לעשות כסף באינטרנט משיווק ומכירת מוצרים ושירותים של עסקים אחרים יש צורך להירשם כמשווקים של אותם עסקים.
ההרשמה בחינם אבל כדי להגיע לרווחים גבוהים של כסף באינטרנט מומלץ לרכוש קורס שיווק שותפים למתחילים ומתקדמים בהם לומדים על שיטות פרסום החדשניות ביותר כמו שיווק שותפים ללא אתר, תוכנות פרסום אוטומטיות, אלי אקספרס, איביי, אמזון, פייסבוק, אינסטגרם, וואטספ ועוד!
עם תוכנת פרסום אוטומטית ניתן להרוויח אלפי שקלים רק מללחוץ על כמה כפתורים!
ישנם אתרים שמתווכים בין אותם עסקים לבין המשווקים (שהם אנחנו). האתרים הללו נקראים אתרי שותפים ודרכם ניתן להירשם כמשווקי שותפים של כל מיני עסקים. ברגע שאנחנו נרשמים בתור משווקים של עסק מסוים אנחנו מקבלים קישור ייחודי משלנו ואת הקישור הזה אנחנו יכולים לפרסם באתר שלנו ו/או בעמוד הנחיתה שלנו וגולשים שיכנסו וירכשו דרכנו מוצר או שירות או אפילו רק יביעו התעניינות וימלאו פרטים אישיים יזכו אותנו בעמלות. השיטה הזאת היא רק שיטה אחת מיני רבות לעשות כסף באינטרנט, והיא נקראת "שיטת השותפים" "שיווק שותפים: או "תוכניות שותפים".
כדי להצליח עם שיווק שותפים צריך לדעת איך להביא הרבה גולשים לאתר או לדף הפרסום שלנו, ולא פחות חשוב: לדעת איך לגרום לאותם גולשים לבצע את אותן פעולות שמזכות אותנו בעמלות. מדובר בתורה שלמה שמומלץ מאוד ללמוד אותה באופן יסודי לפני שמנסים לעשות כסף באינטרנט משיווק שותפים, או משיטות אחרות. לשם כך יש קורסים שונים ואף מכללות שמציעות קורסים שלמים בשיווק באינטרנט. בקורסים הללו מלמדים שיווק שותפים וגם שיטות אחרות לעשיית כסף באינטרנט.

עלינו האח העשיר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..