הדרך הקלה ביותר להרוויח כסף באיבי

סרטון הדגמה של אחת השיטות הקלות והפשוטות למכור באיביי, בלי מוצר, בלי מלאי ובלי השקעה כספית:

 

 

 לפרטים נוספים על השיטה ולסיפורי הצלחה של התלמידים שלנו – לחצו כאן

 

 

 

במידה ואתם מעוניינים לקבל עוד פרטים על תכנית הליווי אתם מוזמנים למלא את הטופס המצורף ואחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני

טלפון

הערות

שאלות ותשובות בנושא התכנית:

האם אתם מלמדים בתכנית רק את שיטת הדרופשיפינג או גם שיטות "רגילות" למכירה באייבי?


לפי מה שידוע לי תכנית הליווי שלנו היא המקיפה ביותר שיש כיום בישראל מבחינת התכנים שבתכנית והתמיכה שיש בה, באתר החברים שלנו יש מעל ל 60 סרטונים (ואנחנו מוסיפים כל חודש עוד..) ואנחנו מלמדים את כל הדרכים שאנחנו מכירים שבהן ניתן להרוויח באיביי, עם זאת ההמלצה שלנו היא להתחיל בעיקר בשיטת הדרופשיפינג שאנו מלמדים (usa drop) מאחר שאחוזי ההצלחה בה קרובים ל 100 אחוז גם למתחילים ולבעלי חשבונות חדשים (כל העדויות שאתם רואים בדף הנ"ל הן של תלמידים שפעלו בשיטה הזאת), במקביל או בהמשך ניתן וכדאי לעבוד גם עם שאר השיטות שאנו מלמדים וכלולות בליווי.

בואו נדבר תאכלס.. כמה כסף אפשר לעשות בעזרת השיטות שלכם?

שאלת מליון הדולר שאני בדרך כלל לא אוהב לענות עליה מאחר שכמו בכל עסק באינטרנט או בכלל התשובה תלויה בהשקעה של התלמיד, הזמן שהוא מקדיש לפעילות וגם ביכולות שלו, עם זאת אני יכול לתת כיוון ויעדים על סמך התוצאות של התלמידים שלנו בשנה האחרונה:  אנחנו מכוונים אתכם להתחיל בשיטת הדרופ  – שהיתרון שלה שהיא קלה וטכנית מאוד – ולהגיע לרווחים  של   כ – 2000-3500 ש"ח בחודש כאשר עם הזמן והכלים שנציג לכם  ניתן להגיע לסכומים האלו עם תחזוק שוטף של כשעה וחצי שעתיים ביום.  ברגע שהמערכת הזאת כבר רצה לכם על חצי אוטומט אנו ממליצים לכם להרחיב את העסק ולהתפתח לאחד או יותר מהכיוונים האחרים שאנו מלמדים בקורס, בשלב זה הגידול כבר תלוי ביוזמה והיכולות האישיות של כל אחד ולכן גם ההכנסות (מעבר להכנסות בשיטה הרגילה) תלויות בתלמיד ושונות לחלוטין מאחד לשני.

יש כאלו שמחפשים הכנסה נוספת של כמה אלפי שקלים בודדים מהצד ויש כאלו שרוצים להחליף את העבודה שלהם ולהרוויח סכומים גבוהים בהרבה  – אנחנו מצידנו ניתן לכם את כל הכלים, התוכן והאפשרויות על מנת להגיע ליעדים שלכם, אנחנו מבטיחים לכם להרוויח כסף עם השיטה שלנו, הסכום בהחלט תלוי בכם..

האם צריך לדעת אנגלית כדי להצליח?

אתם לא צריכים אנגלית ברמה של שפת אם אבל כן צריך אנגלית ברמה ממוצעת, אם אתם לא מבינים את השפה בכלל יהיה לכם מאוד קשה להצליח בעסק שהוא בינלאומי, אומנם יש לנו תלמידים עם רמה מאוד נמוכה של אנגלית אבל הרבה סבלנות ונחישות אך עדיין לבנאדם ממוצע שלא יודע אנגלית כלל יהיה קשה מאוד להצליח.

האם באמת כל אחד יכול להצליח בשיטה הזאת?

אין אף פעם 100 אחוז וודאות, אבל נכון להיום כל מי שעקב אחר ההנחיות שלנו לאורך זמן ופעל לפי ההדרכה – הצליח להרוויח כסף.

מעבר לעלות הקורס האם דרושה עוד השקעה כספית על מנת להצליח בשיטה?

בשיטת הדרופשיפינג אנחנו מוכרים מוצר- מקבלים עליו תשלום בפייפל ואז רוכשים את המוצר ביותר זול, עם זאת בחודשים הראשונים פייפל מקפיאים אצלם את התשלומים שקבלתם ומשחררים לכם את הכסף רק לאחר מספר שבועות (זוהי הדרך שלהם לוודא שאתם לא מבצעים עוקץ או רמאות באיביי),מה שאומר שאת המוצרים הראשונים שמכרתם תצטרכו לשלם בכרטיס אשראי /יתרה קודמת בפייפל, אך שוב – אתם מוציאים כסף רק לאחר שאתם יודעים שנכנס לכם יותר מההוצאה, כך שאין כאן למעשה סיכון כספי.

 

לגבי המחבר

האח העשיר- בן 30, אוהב אנשים, אינטרנט וכן..גם כסף. כבר קרוב ל 5 שנים המטרה שלי בבלוג היא לעזור לכמה שיותר ישראלים להרוויח כסף באינטרנט. אם הבלוג הזה עוזר לכם או סתאם בא לכם לתת פידבק-אתם מוזמנים להגיב..